A(z) az SE ÁOK I. sz. Belgyógyászati és Onkológiai Klinika hírarchívuma

• Anyagcsere csontbetegségek - 2017 (Budapest, 2017.01.18-20.) Elkészült a program.
    [2016.10.18.] - SE ÁOK I. Belklinika Web-szerkesztők - Hírkategória: Általános
    Tisztelt Kolléga!

A Semmelweis Egyetem I. sz. Belgyógyászati Klinikája 2017. január 18-20. között rendezi meg a tanfolyamát „Anyagcsere csontbetegségek - 2017” címmel.

A rendezvény helyszíne:
    Semmelweis I. Belgyógyászati Klinika, 1083 Budapest, Korányi S. u. 2/a

Az immáron 25. alkalommal megrendezendő tanfolyamon most is a szakterülettel kapcsolatos legújabb információkat szeretnénk átadni az osteológiával foglalkozó kollégáknak. Negyedszázad hosszú idő! Sokan ennyi ideje tisztelik meg a tanfolyamunkat, és így együtt alakítjuk hazánk osteológiai gyakorlatát. Visszanézve, nagy utat tettünk meg együtt, köszönjük, hogy együtt lehettünk, és reméljük, hogy folytatni is együtt fogjuk! Reméljük, találkozunk, már csak az ünnepi évforduló alkalmából is!

A jelentkezéseket a csatolt nyomtatvány kitöltésével 2016. november 20-ig kérjük beküldeni az alábbi címre:

Máté Edit, Semmelweis Egyetem I. sz. Belgyógyászati Klinika, 1083. Budapest, Korányi Sándor u. 2/A, vagy faxszámra: 210-4874 vagy emailre: mate.edit@med.semmelweis-univ.hu.

A tanfolyam díja: 28.000 Ft/fő.

Ebéd rendelés lehetséges, a klinikai telep éttermében (l. jelentkezési lap).

Szállás is foglalható a Mercure Korona Hotelben, Budapest 1053, Kecskeméti u. 14. (l. jelentkezési lap).

Ebéd és szállás ügyintéző: Winchester Elica, cím: HBL Travel, (Budapest 1093. Budapest, Közraktár u. 26; tel: (1)-299-0686, email: elica.winchester@hbl.t-online.hu).

A jelentkezések elfogadása beérkezési sorrendben történik. Ez utóbbira nyomatékosan felhívjuk a figyelmet, mivel az előadóterem befogadóképessége korlátozott.
    Üdvözlettel, a tanfolyam szervezői:

Prof. Dr. Lakatos Péter
    egyetemi tanár

Dr. Takács István
    egyetemi docens

A meghívó és a jelentkezési lap letölthető ide kattintva >>

Program >>

• Az Uzsoki Kórház Ortopéd-traumatológiai Osztálya és a Semmelweis Egyetem Traumatológiai Tanszéke meghívja Önt „Új lehetőségek a porcfelszínképzésben” című...>> Magyar Ortopéd Társaság hírei

[ 2020.01.22. ]

• >> Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara hírei

[ 2020.01.22. ]

• Tisztelt Kollégák! A Debreceni Egyetem Belgyógyászati Intézet és a Családorvosi és Foglalkozás-egészségügyi Tanszék 17. alkalommal rendez tudományos...>> Magyar Nephrologiai Társaság hírei