A(z) az SE ÁOK I. sz. Belgyógyászati és Onkológiai Klinika hírarchívuma

• Elkezdődött a szorgalmi időszak
    [2006.01.30.] - SE ÁOK I. Belklinika Web-szerkesztők - Hírkategória: Képzés
    A mai napon elkezdődött egyetemünkön az orvostanhallgatók számára a szorgalmi időszak. Ez egyben azt is jelenti, hogy Klinikánk tantermében folytatódnak az orvostanhallgatóknak szóló tantermi előadások. Az előző félévhez hasonlóan az előadások ebben a félévben is szerdán és pénteken reggel 8 óra és 9 óra 10 perc között hangzanak majd el. Az előadásokat az eddig megszokott módon WEBCAST formájában közvetítjük Klinikánk Web-rendszerében.

Az előadások listáját a kapcsolódó dokumentumok között olvashatja.

Amennyiben még nem regisztrált felhasználója Web-rendszerünknek, de orvos, egészségügyi szakember, vagy orvostanhallgató, regisztráljon a honlapon, így lehetősége lesz megtekinteni az eddig közvetített 4 szemeszter mellett a most kezdődő szorgalmi időszak előadásait is!