Hírkategória: Általános
  • Anyagcsere Csontbetegségek – 2021. tanfolyam
    [2020.11.09.] - SE ÁOK Belgyógyászati és Onkológiai Klinika - Hírkategória: Általános
    Tisztelt Kollégák!

2021 januárjában a hagyományoknak megfelelően megrendezésre kerül az Anyagcsere Csontbetegségek – 2021. tanfolyam. A Covid helyzet miatt természetesen interneten, elektronikus formában lesznek elérhetőek az előadások. A tanfolyam előadásait január 13. és február 7. között tekinthetik meg a regisztrált résztvevők. Január 15. és február 10. között lehet vizsgázni (tesztet kitölteni), az előadások megtekintése és a vizsga letétele igazolja a tanfolyamon történő eredményes részvételt, amely a sikeresen vizsgázók számára 48 kreditpontot ér. Természetesen, lehetőség lesz a felmerülő kérdések megvitatására is, egy élő, online kerekasztal (ZOOM) keretében február 5-én, 14.00-16.00 h között, ahol a tanfolyam előadói válaszolnak a résztvevők kérdéseire és a teszttel kapcsolatosan is értékes információk hangzanak el.

Tekintettel arra, hogy a rendezvény a neten zajlik, ebben az évben nem lesz regisztrációs díj a résztvevőknek, illetve a mégis felmerülő költségeket a szponzoráló cégek állják.

Regisztrálni viszont kell, amit
    név
    munkahely
    pecsétszám

Máté Editnek (mate.edit@med.semmelweis-univ.hu) történő elküldésével lehet.

Reméljük, hogy Önt is üdvözölhetjük a tanfolyam résztvevői között, melynek szakmai színvonalát a Covid helyzet biztosan nem fogja befolyásolni.

A program megtekinthető ide kattintva

Üdvözlettel:

Dr. Takács István egyetemi tanár - Dr. Lakatos Péter egyetemi tanár

• Tisztelt Tagtársak! A Magyar Nephrologiai Társaság vezetőségének egyhangú döntése alapján Társaságunk 2020-ban az alábbi kollégák munkásságát, munkáját...>> Magyar Nephrologiai Társaság hírei

[ 2020.12.04. ]

• A jeles gyermekgyógyász életének 71. évében hunyt el.  Mély megrendüléssel tudatjuk, hogy a magyar gyermek-gasztroenterológia kiválósága,...>> Magyar Gyermekorvosok Társasága hírei

[ 2020.12.04. ]

• Kedves Kolléga!Ezúton szeretnénk figyelmébe ajánlani a Nutricia és az Angels Kezdeményezés által szervezett diszfágia-stroke témával kapcsolatos...>> Magyar Stroke Társaság hírei

[ 2020.12.03. ]

• A karantén és az izoláltság ellenére egy felejthetetlen online kórustalálkozó zajlott november 21-én két afáziás személyekből álló énekkarral, a Sing...>> Magyar Rehabilitációs Társaság hírei

[ 2020.12.03. ]

• A Debreceni Egyetem Orvostudományi Doktori Tanácsa meghívja Önt Dr. Oláh Csaba Zsolt Komplex neuroradiológiai és neuropszichológiai állapotfelmérés...>> Magyar Reumatológusok Egyesülete hírei